Памірське шосе. Загальна інформація.

Памірське шосе завжди було для мене чимось дуже далеким, високим і недосяжним. Основна його частина проходить через віддалені високогірні райони Таджикистану, а саме Горно-Бадахшанську автономну область, де взимку температура опускається нижче -40 і навіть влітку може випасти сніг, а також через південні важкодоступні території Киргизстану. Ці землі пустельні і абсолютно непривітні, тут людина стоїть далеко в тіні могутньої природи. Висушені вивітрені поля, де крім пожухлої трави і поодиноких кущів немає нічого.

Карта Памірського шосе (с) wikimedia.org

Дехто вважає, що Памірське шосе або міжнародна траса М34, починається в афганському місті Мазарі-Шериф, проходить через Узбекистан і закінчується в киргизському Оші. Але більшість людей їдуть, йдуть чи крутять педалі з Душанбе в Ош або навпаки.

Добратись до Паміру теж задача не з легких. Існує два основних варіанти: з Душанбе і з Ошу. Перший варіант легший і дешевший.

Умовно Памірське шосе ділиться на дві частин: Західне Памірське шосе від Душанбе до Хорогу і Східне Памірське шосе від Хорогу до Ошу. Хоч східна частина високогірна і включає в себе декілька перевалів вище 4000 метрів, вона була побудована першою, ще в 1934 році. Це зумовлюється тим, що на західній ділянці дуже складний гірський рельєф.

Наразі на західній частині шосе ідуть масштабні ремонтні роботи, будують нові ділянки дороги, зводять мости, в планах будівництво декількох тунелів. Правда, більшість трафіку західної ділянки тепер іде не через північ, а через нову південну кулябську трасу.

Ще одною цікавою особливістю Памірського шосе є те, що досить значний відрізок дороги проходить через Таджиксько-Афганський кордон. То ж у вас буде чудова можливість отримати унікальне смс і зблизька подивитись як живуть афганські села.

Lifecell вітає Васс в Афганістані!

Lifecell вітає Вас в Афганістані!

Південніше від Хорогу, на межі Таджикистану і Афганістану знаходиться важкодоступна Вакханська долина, яка розкинулась між Паміром і Гіндукушем. 

Транспорт на Памірському шосе

В основному по Памірському шосе переміщаються на різноманітних джипах, хоча місцеві жителі доволі успішно їздять на китайських бусах і навіть на стареньких жигулях і москвичах. Автостоп можливий на південній ділянці до Хорога і від Хорога до Мургаба. Основний трафік – вантажівки, які ідуть на Китай через перевал Кульма. Від Мургаба до Ошу стоп малоймовірний. Ми зустрічали людей, які стояли на дорозі декілька днів і так нічого не зловили.

Орієнтовно по цінах і часу добирання.

МаршрутЦіна (сомані)Час в дорозі
Душанбе-Хорог250-30012 годин до півтори доби.
Хорог-Ішкашім30-403 години.
Ішкашім-Лангар40-1004 години
Лангар-Мургаб через перевал Харгуш150-2005-10 годин (дуже залежить від транспорту)
Мургаб-Ош150 або 200, якщо зупинятись наніч біля озера Караколь12 годин

Всі ціни вказані в таджикських сомоні. 1 USD = 7,9 сомоні (курс на вересень 2016 року).

Памірське шосе для велосипедистів

Серед велосипедистів Памірське шосе користується величезною популярністю. По дорозі ми зустрічали багатьох людей, які їхали як з Душанбе в Ош, так і в зворотньому напрямку. Деякі більш ліниві люди спочатку добираються до Хорогу і вже звідти починають свій маршрут. Варто зауважити, що на Памірському шосе багато перепадів, високогірних перевалів і мінімум населених пунктів. Тому така мандрівка – це справа не з легких.

Перепади висот на Памірському шосе.

Перепади висот на Памірському шосе.

Тим не менше, ми зустрічали цілі сім’ї з дітьми, які доволі успішно крутили педалі.

Люди на Памірі

Памір унікальний не тільки своєю суворою природою, але також і людьми. В основному тут проживають памірці, киргизи і трохи таджиків. У памірських народів є декілька своїх мов, зовсім не схожих на таджицьку. Також у них свій варіант шиітського ісламу – ісмаїлізм. Імамом ісмаїлітів є Ага Хан. На Памірі це найшанованіша людина, тож будьте готові почути безліч історій про те як він розвиває регіон, як будує мости, університети і школи, як допомагав населенню під час війни.

Дозвіл в ГБАО

Щоб потрапити на Памір, іноземцям потрібно зробити дозвіл в ГБАО – Горно-Бадахшанська автономна область. Саме так офіційно називається Памір в Таджикистані. Його можна без особливих проблем зробити в Душанбе. Все що треба – це прийти в ОВІР з паспортом і 20 сомоні. Більше деталей на сторінці ПройдиСвітів. Перевіряти його будуть часто, тож не загубіть. Для деяких місць, таких як озеро Зоркуль, потрібні додаткові дозволи, які можна зробити в Хорозі.

В наступних частинах ми більш детально розкажемо про різні ділянки Памірського шосе, про Вакханську долину, Мургоб і Караколь, а також про таджицьку частину траси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *