Як продовжити китайську візу

Хороша новина для всіх, хто збирається досліджувати Китай – туристичну візу можна продовжувати на той самий термін, на який була видана оригінальна віза. Оскільки нам дали візу всього лиш на 15 днів, то це питання стояло перед нами особливо гостро.

Продовжена китайська віза

Продовжена китайська віза

Необхідні документи:

  1. Реєстраційний сертифікат
  2. Паспорт
  3. Копія головної сторінки паспорту і візи
  4. Одна фотографія
  5. 160 юанів (~24 USD)
  6. Анкета (можна взяти при подачі документів)
  7. Поденний план подорожі, написаний від руки

Тепер трохи детальніше.

Китайська віза продовжується в PSB (Public Security Bureau). На жаль, не в кожному місті є PSB і не кожне PSB може продовжити візу. Часто рекомендують вибирати маленькі міста, тому що в них менш строго слідують усім бюрократичним нормам.

З 2016 року китайський уряд ускладнив процедуру продовження візи. Тепер подавати документи можна не раніше ніж за 7 днів до закінчення терміну дії візи і, наскільки нам відомо, цього правила дотримуються абсолютно усі.

Перше, про що вам необхідно подбати – це реєстраційний сертифікат. Для того, щоб його отримати потрібно зупинитись в готелі, який може приймати іноземців. Переконайтесь, що персонал додав ваші дані в поліцейську базу. Якщо вам пощастить, то готель може дати вам офіційний документ про реєстрацію, але це дуже малоймовірно, скоріше за все вам самим потрібно буде піти в поліцію для його отримання.

Поліцейський відділок в Шангрі-Лі знаходиться на вулиці Changzheng Avenue. Персонал говорить досить хорошою англійською, тож проблем з отриманням реєстраційного сертифікату не виникло. Вся процедура забрала у нас півгодини.

До речі, візьміть з собою візитку готелю і по можливості чек про оплату. Це може пришвидшити видачу сертифікату в поліції.

Після отримання сертифікату вам необідно поїхати в PSB, який знаходиться на виїзді з міста на вулиці Huancheng S Rd (більш детальніше про розміщення і час роботи на карті в кінці посту). Від поліцейського відділку туди їздить автобус №2.

У нас подача документів на продовження візи зайняла близько години. Усі необхідні документи перелічені вище. До речі, в офісі PSB є ксерокс, яким можна користуватись безплатно, тож копії паспорту і візи ми робили на місці.

Дуже рекомендуємо зробити запасні копії паспорту та візи і тримати їх при собі, тому що при подачі документів на продовження візи у вас забирають паспорт.

В Китаї при поселенні в готелях, купівлі квитків на автобуси і поїзди та при проходженні численних поліцейських постів необхідно мати при собі паспорт. У нашому випадку – ксерокопії плюс документ, який підтверджує, що ваш паспорт зараз знаходиться в PSB, сильно спрощує ці бюрократичні процедури і знімає лишні запитання.

З цим документом ви можете отримати паспорт назад. Також він сильно допомагає при поселенні в готелях, купівлі квитків на автобуси і поїзди, а також при проходженні поліцейських постів.

З цим документом ви можете отримати паспорт назад. Також він сильно допомагає при поселенні в готелях, купівлі квитків на автобуси і поїзди, а також при проходженні поліцейських постів.

Раніше отримати продовжену візу в Шангрі-Лі можна було уже наступного дня. Зараз цей процес займає мінімум 5 робочих днів. Ціна продовженої візи – 160 юанів, незалежно від терміну дії і оплачується при отримані документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *